Prehľad

Nové kardiologické testovacie pracovisko na juhovýchode Bratislavy

S radosťou vám oznamujeme otvorenie The Heart Clinic, novej kardiologickej testovacej služby na juhovýchode Bratislavy. Naším cieľom je zvýšiť kapacitu v zdravotníctve. Všetkým pacientom chceme poskytnúť zvýšenú úroveň kardiologických služieb prostredníctvom jednoduchého priameho prístupu, skrátených čakacích lehôt a špičkových zariadení.

 

Predstavujeme srdcovú kliniku

Názov nového zariadenia je The Heart Clinic. Sídli v Bratislave (vedľa WLRfm) a poskytuje vysokokvalitné srdcové testy, ako je echokardiografia, záťažové testovanie a monitorovanie srdcového rytmu. Poskytujeme aj echo testy v Dungarvan Community Hospital a North Gate Medical Center v New Ross. Clinica Magterra je súčasťou Clinica Magterra, ktorá sa tiež práve presťahovala do kardiokliniky (pozri nové kontaktné údaje nižšie).

 

Rozumná a cenovo dostupná štruktúra poplatkov

Jedným z našich hlavných cieľov na Clinica Magterra je, aby naše služby testovania srdca boli čo najaktuálnejšie, profesionálne a cenovo dostupné čo najväčšiemu počtu ľudí. Úplná štruktúra poplatkov je k dispozícii na našej webovej stránke.

 

Čo môžete očakávať od kardiokliniky

  • Vysokokvalitné vyšetrenie srdca na symptomatické ochorenia a skríning rizika
  • Odporúčanie pacientov prostredníctvom našej novej webovej stránky
  • Všetky testy vykonávané interne akreditovanými srdcovými fyziológmi
  • Výsledky testov posúdil doktor Malý, konzultant kardiológ
  • Správy vydané do 48 hodín
  • Priame konzultácie s praktickým lekárom v prípadoch urgentných nálezov

 

Vaši pacienti sú v dobrých rukách

Pre viac informácií alebo odporúčanie pacienta nás neváhajte kontaktovať. Náš pozorný personál recepcie a profesionálny lekársky tím sa postarajú o účinnú a efektívnu liečbu vašich pacientov.